ماشین‌آلات شرینک پک

به کارگیری فناوری‌های روز دنیا و بهترین استانداردهای کیفی در طراحی ماشین آلات شرینک، امکان بسته بندی و نایلون کشی اتوماتیک محصولات مختلف در سایزها و چیدمان‌های متفاوت را فراهم می‌کند.
keyboard_backspace

ماشین‌آلات کنترل کمی و کیفی محصولات

ماشین‌آلات هوشمند برنامه پذیر دارای سامانه‌های پردازش کمی و کیفی محصول در انتهای خطوط تولید، کارخانجات را در سنجش مشخصات فیزیکی و ظاهری محصولات اعم از وزن، رنگ، ابعاد، بارکد و یا هرگونه شکل ظاهری دیگر و جمع آوری و ذخیره اطلاعات آماری ضروری خطوط تولید، مجهز می‌کنند.
keyboard_backspace

اتوماسیون خطوط تولید و بسته بندی

اتوماسیون صنعتی به مفهوم استفاده از سیستم‌های کنترلی (سنجش) هوشمند نظیر سنسورها، پروسسرها، ربات‌ها و تکنولوژی‌های ارتباطی و اطلاعاتی جهت مدیریت فرآیندها و ماشین آلات مختلف در صنعت است.
keyboard_backspace
اتوماسیون صنعتی
برنامه های کاربردی

اتوماسیون صنعتی به مفهوم استفاده از سیستم‌های کنترلی هوشمند، نظیر سنسورها، پروسسرها، ربات‌ها و تکنولوژی‌های ارتباطی و اطلاعاتی جهت مدیریت فرآیندها و ماشین آلات مختلف در صنعت می باشد. شرکت دانش بنیان میرماشین پیشرو در حوزه اتوماسیون صنعتی و بومی سازی کلیه تجهیزات خطوط بسته بندی، با تکیه بر نتایج سال‌ها تجربه علمی و عملی خود و به منظور افزایش بهره ‌وری و کاهش هزینه‌های تولید کاخانجات، ارائه دهنده به روزترین راهکارهای صنعتی دنیا به شما می‌باشد.

خدمات
قابلیت اطمینان

اعتبارمیرماشین مهمترین سرمایه‌ی مجموعه است که با بیش از 30 سال خدمت صادقانه ومسئولانه به مشتریان خود بدست آمده است. ما در شرکت دانش بنیان میرماشین با بکارگیری علوم و تکنولوژی روز دنیا، طراحی و ساخت محصولات خود را در جهت بهبود عملکرد و بازدهی بیشتر خطوط تولید صنایع ارتقا می‌دهیم:

  • طراحی خلاقانه و مشاوره اختصاصی برای حل چالش‌های خط تولید شما
  • مشاوره فنی از طراحی اولیه تا راه اندازی نهایی برای تضمین دستیابی به نتیجه‌ مورد دلخواهتان
  • تضمین کیفیت وعملکرد دستگاه‌ها در تمام مراحل تولید
  • نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ها در خطوط تولید
  • خدمات و پشتیبانی پس از فروش در مسائل فنی و تامین قطعات یدکی
  • رابطه مستحکم وهمکاری بلند مدت با مشتریان
  • رابطه مستقیم با مشتری