درباره ما

آشنایی با مجموعه میرماشین

برند میرماشین با هدف طراحی و ساخت ماشین‌آلات بسته بندی کارتن در سال 1373 تاسیس شد. نتیجه سه دهه تلاش و کسب تجربه که در راستای ارتقای سطح کیفی خطوط تولید صنایع است، این برند را  بعنوان یکی از پیشگامان صنعت بسته بندی و اتوماسیون خطوط تولید در ایران قرار داده است. در حال حاضر این شرکت با بهره‌مندی از کادر فنی متعهد و مجرب خود و با بکارگیری فناوری‌های روز دنیا در حال ساخت و عرضه‌ی ماشین ‌آلات بسته بندی کارتن، ماشین‌آلات شرینک پک، ماشین‌آلات کنترل کمی و کیفی محصولات و اتوماسیون خطوط تولید و بسته بندی در بازار داخلی و خارجی است.

ماموریت

ماموريت شرکت دانش بنیان میرماشین به طور کلی به دو بخش تقسیم می‌شود. نخست افزایش سطح کیفی و استاندارد محصولات تولیدی با بکارگیری دانش روز دنیا در زمینه روش‌های نوین طراحی، ساخت و تولید ماشین‌آلات پيشرفته بسته بندی، خدمات کاربردی صنعتی در اتوماسیون خطوط تولید، ارائه راه‌حل‌های فنی به مشتریان خود براي بهينه سازی هزينه‌ها، به حداكثر رساندن ايمنی وعملكرد و ايجاد ارزش افزوده مشترك.
در گام دوم شرکت میرماشین، با تکیه بر اعتبار داخلی خود، برای حضور در عرصه بین المللی به ویژه بازارهای منطقه و رقابت با شرکت‌های خارجی در این بازارها تلاش می‌کند.

تجربیات ما نشان داده است که چشم انداز روشن شرکت میرماشین در صنعت ماشین‌آلات بسته بندی و اتوماسیون خطوط تولید منوط به همکاری قوی با مشتریانمان است. بدین ترتیب ماشین‌آلات تولیدی ایده‌آل و خدمات پس از فروش مطلوب با استفاده از نوآوری و اعتباری كه متعلق به شرکت میرماشین است، قادر خواهند بود تا یک سیستم یکپارچه فعال را که سبب ایجاد ارزش افزوده مشترک می‌شود، بوجود آورند.

ارزش‌ها

عمیقا باور داریم گرانبها‌ترین سرمایه‌ی ما نیروی انسانی است.
نیروی انسانی ما نمایشگر ارزش‌ها و ذهنیتی است که شرکت بر پایه آن
شکل گرفته و شناخته شده است:

  • حرفه‌ای‌ بودن روش كار ماست
  • اعتماد رويكرد ماست
  • رضايت تمایل ماست
  • رشد دستاورد ماست
  • نوآوری محرك ماست
  • اطمینان شهرت ماست
  • صداقت عقيده ماست
  • خلاقيت سياست ماست
  • پايداري ديدگاه ماست
  • با هم بودن بهترين ابزار ماست
تاریخچه میرماشین
تاریخچه میرماشین

شرکت میرماشین از بدو تاسیس در سال ۱۳۷۳به عنوان یکی از تولید کنندگان قابل اعتماد ماشین ‌آلات بسته بندی کارتن در کشور شناخته شده است. همگام با پیشرفت‌های فناورانه روز دنیا، این شرکت نیز راه‌حل‌های خلاقانه‌ای برای ارتقا سطح کیفی و کمی محصولات و افزایش تنوع تولیدات خود ارائه کرده است که منجر به اخذ گواهی دانش بنیان در سال 1401 شد.

همکاری با ما

قلبا باور داریم که موفقیت‌های شرکت دانش بنیان میرماشین تماما با تکیه بر تعهد و مهارت‌های علمی و فنی نیروی انسانی، که ارزشمندترین سرمایه شرکت هستند، بدست آمده است.
این شرکت سعی دارد در راستای تحقق اهداف خود، فضای رشد، شکوفایی، کار گروهی وآموزش نیروی انسانی خود را ارتقا ببخشد و به این منظور مشتاقانه آماده همکاری با نیروی کار جدید و شرکت‌های پیشرو داخلی و بین المللی است.

تیم میرماشین

میرماشین متشکل از کارشناسانی متعهد و متخصص با سالها تجربه، گام های مثبتی را در مسیر توسعه و نهادینه نمودن ضرورت رسیدن به خود کفایی برداشته، که به موجب این مهم توانایی های خود را در قالب طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی و اتوماسیون خطوط تولید، با در نظر گرفتن نیاز و زمینه ی فعالیت سفارش دهندگان بکار می گیرد. این بدین معناست که تیم طراحی و مشاوران میرماشین، از مرحله ی تحقیقات ابتدایی تا مرحله راه اندازی نهایی، مشاور و همراه شما خواهند بود تا متضمن دستیابی شما به نتیجه ی مورد نظرتان گردند.

ساخت و تولید

در طی روند ساخت، بخش نظارت، شما را بطور مداوم در جریان روند پیشرفت کار قرار می دهد، همچنین بخش کنترل کیفیت بالاترین کیفیت سیستم و تطابق کامل آن با مشخصات فنی را تضمین می کند. برای دستیابی به این امر، تیم مهندسین مجرب میرماشین از ابتدای تولید تا انتهای آن، با برقراری ارتباطات سازنده، شرایطی را فراهم خواهند کرد تا نظر و نیاز شما به صورت جامع و کامل تامین گردد.
در مراحل ساخت، استحکام، دقت و رعایت استانداردها ملاک اصلی عمل می باشد.

نصب و راه اندازی

تیم خدمات میرماشین که مشخصا در این زمینه آموزش دیده اند، قادر خواهند بود خدمات نصب، راه اندازی،پشتیبانی و آموزش را بصورت کامل انجام دهند، همچنین در طول نصب برای اطمینان از عملکرد و نگهداری صحیح دستگاه، اپراتورها و مهندسین مربوطه آموزش های لازم را خواهند دید. در ضمن مهندسان میرماشین قبل از تحویل سیستم، کلیه تست های لازم برای اطمینان از رعایت کامل مشخصات فنی را در محل نصب انجام می دهند.
با توجه به آموزش های اولیه ی هنگام نصب و راه اندازی، در کمترین زمان ممکن خواهید توانست به بالاترین سطح از تولید و بازدهی خود برسید.

خدمات پس از فروش

یکی از نقــاط قوت میرماشین تجهیز نیروی پشتیبانی بوده که ارائه سرویس و خدمات پس از فروش در کمترین زمان و با کمترین هزینه در تمامی نقاط را فراهم آورده است. پشتیبانی مسائل فنی و تامین قطعات یدکی از خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.
میرماشین با حساسیت فراوان این مرحله از پروژه را به انجام می رساند، بنابراین گروهی ذبده را عهده دار پشتیبانی این مهم قرار داده است. در این صورت شما دیگر لازم نیست نگران نصب،راه اندازی و خدمات پس از فروش باشید.